Carmen Nogales

Carmen Nogales
Carmen Nogales mieszka w małym uroczym miasteczku na południu Hiszpanii. Od kiedy była małą dziewczynką, wiedziała, że chce zostać malarką. To marzenie, razem z jej tęsknotą do dzieciństwa, sprawiły, że z biegiem czasu postanowiła zostać ilustratorką książek dla najmłodszych.
Kocha książki dla dzieci, stare i ładne przedmioty, a także spacery z przyjaciółmi. Uwielbia spędzać czas z rodziną i dwoma żółwiami.
Marzy o tym, aby jej biblioteczka w magiczny sposób stała się bardziej pojemna, zupełnie jak torba Mary Poppins - jej kolekcja książek dla dzieci wciąż rośnie, niestety powierzchnia na półkach niekoniecznie!


Odwiedź stronę autora: http://carmengomeznog.blogspot.com

Książki tego autora:

Zielona Sowa wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.
W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej »

X
×

Zapisz się
do newslettera

Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu
na Twoje najbliższe zakupy

×

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 94, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000174857, NIP 521-32-60-087, kapitał zakładowy 1.550.000 zł będącym właścicielem e-księgarni zielonasowa.pl w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wydawnictwa Zielona Sowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 94, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000174857, NIP 521-32-60-087, kapitał zakładowy 1.550.000 zł będącym właścicielem e-księgarni zielonasowa.pl informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefonicznie.